• Якщо ви мрієте купити власне житло тоді найдоступнішим варіантом буде вкладення в новобудови. Так потрібно буде чекати якийсь час поки будівництво закінчать, але це ж зовсім інші цифри ніж купувати квартиру в цьому ж будинку але після закінчення всіх робіт. По місту багато будинків які будуються але я вам рекомендую наслідувати мій приклад і купити квартиру в жк einstein це перевірений забудовник, будинок знаходиться в центрі міста, стежити за будівництвом ви можете тут https://einstein.house/construction а також знайти всю необхідну вам інформацію.
  • Я бы очень хотела свое жилье, но это не реально!
  • А мы сами строим свой дом - самый реальный вариант иметь свое жилье и ни от кого не зависеть
  • Мы тоже строим дом за городом, купили пару лет назад участок - все пустовал, но вот сейчас стали понемногу обустраивать и залили фундамент будущего семейного гнездышка. К тому же, купили клинкерный кирпич по хорошей цене в svitcegli, на неделе обещали привезти наш заказ. Пока суть да дело,  ищем проверенных строителей, и разрабатываем план будущего дома.

Привет, гость!

Чтобы использовать форум, кликните на кнопку:

Категории